Hükümlerin Çocukları ve Koruma Kurulları Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

Akhisar, Mayıs 2018

Akhisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nün TM Akhisarspor, Akhisar Belediyesi, Manisa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Akhisar Halk Eğitim Merkezi, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası, Akhisar Ticaret Borsası ile müşterek yürüttüğü “Spora Yakın Suça Uzak Nesiller” projesi kapsamında eğitimlerine devam eden çocuklar, projeyi onaylayan ve destekleyen Akhisar Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldiler.

Kahvaltı etkinliğine Koruma Kurulu Başkanı Cumhuriyet Savcısı Hanife Gür DURUR, Cumhuriyet Savcısı Feyzullah AKYEL, Denetimli Serbestlik Müdür Yrd. Mustafa YILDIR, Akhisar Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mahmut OKUMUŞ, Akhisarspor Güreş Başantrenörü İsmail GÖZE ve koruma kurulu üyeleri katıldı.  Ayrıca projenin tanıtım yüzü olan ve her fırsatta çocuklara desteğini esirgemeyen Dünya Şampiyonu Güreşçimiz Ali CENGİZ de kahvaltıya katılanlar arasındaydı.

Etkinlikte çocuklarla ayrı ayrı sohbet eden Koruma Kurulu Başkanı Hanife Gür DURUR, projenin hükümlülerin çocuklarına özellikle olumlu rol model olma bakımından önemli bir fayda sağladığını ve çocuklardaki gelişimin gözle görülür derecede olduğunu dile getirdi.