Girişimcilik Kursu

Çankırı, Şubat 2018

Çankırı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu Çankırı İl Müdürlüğü ve KOSGEB Çankırı Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen ''Girişimcilik Eğitimi''  kursunu başarıyla tamamlayan yükümlülere sertifikaları törenle verildi.

Toplamda 32 saat süren eğitimde 10 denetimli serbestlik yükümlüsü eğitim aldı. Çankırı Ticaret Borsası Başkanlığı Toplantı Salonunda düzenlenen Ocak ayı Koruma Kurulları toplantısının akabinde kursa katılanların sertifikaları törenle dağıtıldı.

Sertifika dağıtım törenine Çankırı Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa ÇAKMAK, Cumhuriyet Savcısı M. Haluk SEZGİN, Çankırı Barosu temsilcisi Av. Dilaver ERDOĞAN,  Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı Hasan ÖZTÜRK, E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Hüseyin AKKUŞ, Denetimli Serbestlik Müdürü Murat BAYRAK,  Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü temsilcisi Savaş AKTEPE, Soyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet AKKAYA, Çalışma ve İş Kurumu Çankırı İl Müdürlüğü temsilcisi Ali SOLAK, Ziraat Bankası Müdürü Ali İhsan BULUT, Halk Bankası Müdürü Ü.Kürşat BOLAT, Ticaret Borsası Başkanı Sadullah ERDEM, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Fahretttin AKYOL, Ziraat Odası Başkanı Nejat GAMZELİ, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı temsilcisi Emine ERGAN, MKE Silah Fabrikası Müdür Yardımcısı Ali KARAMAN, TCDD Çankırı Makas Fabrikası Müdürü Abdulvahap İNANÇ ve misafir olarak katılan KOSGEB Müdürü Yüksel ÖZDEMİR, Denetimli Serbestlik personeli ve sertifika almaya hak kazanan denetimli serbestlik yükümlüleri katılmıştır.