İstanbul Ticaret Odasından Destek

İstanbul, Temmuz 2018

İstanbul Ticaret Odası tarafından düzenlenen programa, davetli olarak katılan TRİSAD  (Türkiye Triko Sanayicileri Derneği) ile İstanbul Denetimli Serbestlik Müdürlüğü; yapmış oldukları protokol çerçevesinde, denetimli serbestlik tedbiri altında bulunan ve kamu yararına bir işte ücretsiz çalışma yükümlülüğü olan kişilere yönelik gerçekleştirilen Trikotaj Atölyesi meslek edindirme kursu ve yükümlüleri işe yerleştirme çalışmaları için tebrik edilmiş ve projeye katkılarından dolayı İstanbul Denetimli Serbestlik Müdürlüğü adına Kurum Müdürü Necmi Sultani’ye plaket takdim edilmiştir.

Trikotaj Atölyesi projesinde kullanılmak ve proje faaliyetlerinin daha da arttırılması adına Türkiye Triko Sanayicileri Derneğine, İstanbul Ticaret Odası tarafından 75.000TL ayni destek yardımında bulunulmuş ayrıca trikotaj atölyesinde çalışan yükümlülere 100’er liralık alışveriş çekleri hediye edilmiştir.

İstanbul Ticaret Odasının 261 meclis üyesinin katılımıyla gerçekleştirdiği 20. Dönem meclisi 2. Toplantısında Trikotaj Atölyesi projesi tanıtılarak eski hükümlülerin sanayide daha geniş yelpazede çalışma alanları bulabilmeleri için çalışmalar başlatılmıştır.