Madde Bağımlılığına Neşter Vuran Protokol

İzmir, Temmuz 2018

İzmir Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Ege Üniversitesi Rektörlüğü arasında Madde Bağımlılığı ile Mücadele konusunda işbirliği protokolü imzalandı.

İzmir Denetimli Serbestlik Müdürlüğü AR-GE Bürosu ile Ege Üniversitesi Madde Bağımlılığı, Toksiloji ve İlaç Bilimleri Enstitüsü tarafından yürütülecek işbirliği protokolüne göre Ege Üniversitesi, müdürlükte yapılan eğitim ve iyileştirme çalışmalarının etkinliğini ve verimliliğini ölçmek ve geliştirmek, kurum personelinin ihtiyaçlarına yönelik olarak eğitimler vermek, kurumun AR-GE çalışmalarına ve yapılacak projelerine yardımcı olmak konusunda İzmir Denetimli Serbestlik Müdürlüğüne destek verecektir.

Ege Üniversitesi Madde Bağımlılığı, Toksiloji ve İlaç Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mehmet Çağdaş Eker,  Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Görkem Yararbaş ile Enstitü Sekreteri Hasan Şahin yapılan eğitim ve iyileştirme faaliyetlerini görmek ve eylem planını hazırlamak üzere denetimli serbestlik müdürlüğüne çalışma ziyareti gerçekleştirmişlerdir.