PCM Erasmus+ Ka1 ve Ka2 Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi

Kırıkhan, Ekim 2018

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansının finanse ettiği ve Kırıkhan Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Kırıkhan Kaymakamlığının ortak olduğu, denetimli serbestlikte dezavantajlılık ve toplumsal hayata dahil etme kavramları çerçevesinde hazırlanan PCM Erasmus+ Ka1 ve Ka2 Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi, kıdemli proje uzmanı Ali Öztüfekçi tarafından gerçekleştirildi.

Eğitime, Kırıkhan Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Hatay Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Kırıkhan Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü, Kırıkhan İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kırıkhan İlçe Jandarma Komutanlığı, Kırıkhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırıkhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Kırıkhan İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Kırıkhan İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, Kırıkhan İlçe Orman İşletme Şefliği, Kırıkhan İlçe Belediyesi ve Kırıkhan İlçe Müftülüğü yöneticileri ve personeli katıldı.

Eğitimde, ilçe sorunlarının çözümüne yönelik farklı hibe kurumlarına sunulmak üzere 5 proje hazırlandı. Proje döngüsü yönetimi eğitimi, sertifika töreniyle sona erdi.