Bursa Adliyesinde Anlamlı Konferans

Mart 2019

Bursa Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce düzenlenen “Etkili İletişim, Motivasyon, Farklı Kişilik Türleri, İnsanları Tanıma Sanatı ve Stres Yönetimi” konulu seminer, Gelişim Uzmanı ve NLP Uygulayıcısı Oğuz Saygın tarafından Bursa Adliyesi Konferans Salonunda Hakim ve Cumhuriyet Savcıları ile Adliye ve Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeline verildi.

Seminere; Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Bölge Adliye Mahkemeleri Başsavcısı Sadık Bölek, Adalet Başmüfettişi Mehmet Demir, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ali Rıza Bir, Emekli Başsavcı Sait Gürlek, Başsavcı Vekilleri Gökhan Şen, Salih Şengöz, Hasan Yalçın, Nusret Esat Özel, Hakim ve Cumhuriyet Savcıları, Denetimli Serbestlik Müdürü Serkan Güler, Adliye ve Denetimli Serbestlik Personeli katıldı.

Konferans, uygulamalı olarak ve katılımcıların programa dahil edilmesi şeklinde devam etti. Konferans bitiminde Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, katılımından ve katkılarından dolayı Oğuz Saygın'a teşekkür plaketi, Adalet Başmüfettişi Mehmet Demir ise Denetimli Serbestlik Müdürlüğü adına hediye verdi. Program sonrasında Oğuz Saygın hediye ettiği kitapları imzaladı.