Yükümlülere Moral Kahvaltısı

Mart 2019

Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Düzce Belediyesi, Düzce İl Müftülüğü, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Düzce İl Özel İdaresi ortaklığında hayata geçirilen ''Beyaz Bir Sayfam İçin El Ele'' adlı proje kapsamında, Düzce Uzun Mustafa İlkokulunda çalışan yükümlüler, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, Düzce Adalet Komisyonu Başkanı Ferhan Acar,  Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İnfaz Hakimi İskender Bölükbaşı, Düzce İl Müftüsü Hüseyin Can, Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Düzce Denetimli Serbestlik Müdürü İlker Öcal'ın katılımı ile ziyaret edildi.

Ziyaretin ardından gerçekleştirilen kahvaltı programı Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik'in konuşmalarıyla başlayıp, Düzce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığının desteğiyle alınan mont, kazak ve gömlekten oluşan hediyelerin yükümlülere verilmesi ile son buldu.

Kahvaltının ardından Düzce Valiliği bünyesinde hizmet veren YEDAM  (Yeşilay Danışma Merkezi) toplu olarak ziyaret edildi.