Denetimli Serbestlik Müdürlüğünden İki Önemli Çalışma

Ocak 2019

Okul Müdürleri ve Rehber Öğretmenlere Seminer

Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında okul müdürleri ve rehber öğretmenlere, Vezirköprü Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeli tarafından ‘Denetimli Serbestlik Uygulamalarının Toplumsal Bütünleşmeye Etkisi’; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Havza İlçe Müdürlüğü uzman personeli tarafından ‘Çocuğun İhmal ve İstismarı, Yasal Mevzuat ve Çocuk İzlem Merkezi’ konulu seminer verildi.

Vezirköprü Halk Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminere 80 okul müdürü ve rehber öğretmen katıldı.

Yükümlüler ile Ağaç Dikim Etkinliği

Vezirköprü Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğünün ortak çalışması ile 80 adet fıstık çamı fidanı toprakla buluştu.

Vezirköprü Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğünün işbirliği kapsamında düzenlenen kamu yararına ücretsiz çalışma yükümlülüğünü infaz eden yükümlüler ile Vezirköprü Akören Mahallesinde fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi. 15 Temmuz Şehitler Ormanında yapılan fidan dikim etkinliğinin ardından daha önce dikimi yapılan çamların bakımı yapıldı.